Otteluohjelmat 2021

Kotiottelut tummennettuina.

Suomensarja ja superpesis: Liput 5€, alle 12-vuotiaat ilmaiseksi. Kannustajakortilla vapaa pääsy. 

Maakuntasarja: ilmainen sisäänpääsy

Huom. Otteluohjelmat saattavat muuttua myös kauden aikana. 

Kaikki kotiottelut listattuna löydät täältä!


Poikien superpesis

Ma 31.5.18.00Napapesis - Oulu
Ma 7.6.18.00Kempele - Napapesis
Ma 14.6.18.00Napapesis - Haapajärvi
To 17.6.18.00Napapesis - SiilinjärviPelataan Simossa
Ma 21.6.18.00Napapesis - Joensuu
Ma 28.6.18.00Raahe - Napapesis
To 1.7.18.00Napapesis - Sotkamo
Su 11.7.13.00Siilinjärvi - Napapesis
Ma 26.7.18.00Oulu - Napapesis
To 29.7.18.00Sotkamo - Napapesis
Ma 2.8.18.00Napapesis - Kempele
Ma 9.8.18.00Haapajärvi - Napapesis
Ma 16.8.17.30Napapesis - Veteli
Ke 18.8.17.30Napapesis - Raahe

Miesten suomensarja

La 15.5.15.00Ylivieska - Napapesis
Su 16.5.17.00Haapajärvi - Napapesis
Su 23.5.14.00Tyrnävä - Napapesis
Su 30.5.16.00Napapesis - Ylivieska
Ke 2.6.18.00Napapesis - Simo
La 12.6.16.00Napapesis - Kajaani
Ke 23.6.18.00Napapesis - Sotkamo
To 24.6.18.00Oulu - Napapesis
La 3.7.16.00Napapesis - Tyrnävä
Su 4.7.15.00Muhos - Napapesis
La 17.7.13.00Sotkamo - Napapesis
Su 18.7.12.00Kajaani - Napapesis
To 22.7.18.00Napapesis - Oulu
La 24.7.16.00Napapesis - Muhos
Su 1.8.16.00Napapesis - Haapajärvi
Ke 4.8.18.00Kempele - Napapesis
Su 15.8.16.00Napapesis - Kempele
Ti 17.8.17.30Simo - Napapesis

Naisten suomensarja

La 15.5.13.00Oulainen - Napaleidit
Su 16.5.12.00Kempele - Napaleidit
La 22.5.14.00Tyrnävä - Napaleidit
La 29.5.15.00Napaleidit - Kajaani
Ke 9.6.18.00Simo - Napaleidit
Su 13.6.13.00Napaleidit - Haapajärvi
Ke 16.6.18.00Napaleidit - Kempele
Ke 30.6.18.00Napaleidit - Simo
La 3.7.15.00Ylivieska - Napaleidit
Su 4.7.14.00Haapajärvi - Napaleidit
Ke 7.7.18.00Napaleidit - Oulunsalo
Su 11.7.13.00Napaleidit - Ylivieska
La 17.7.13.00Napaleidit - Tyrnävä
Su 18.7.12.00Oulu - Napaleidit
Su 25.7.13.00Napaleidit - Oulainen
La 31.7.13.00Kajaani - Napaleidit
Su 1.8.14.00Oulunsalo - Napaleidit
Ke 11.8.18.00Napaleidit - Oulu

Miesten maakuntasarja

La 29.5.
Kempele - Napapesis
La 19.6.
Oulainen - Napapesis
Su 20.6.15.00Napapesis - Kempele
La 10.7.
Ii - Napapesis
Su 25.7.13.00Tyrnävä - Napapesis
La 31.7.14.00Napapesis - Oulainen
La 7.8.12.00Napapesis - Kempele
Su 8.8.14.00Napapesis - Tyrnävä
La 21.8.13.00Kempele - Napapesis
Su 22.8.14.00Oulunsalo - Napapesis
La 28.8.16.00Napapesis - Ii
Su 29.8.16.00Napapesis - Oulunsalo

Naisten maakuntasarja

La 12.6.15.00Sotkamo - Napaleidit
Su 13.6.
Oulu - Napaleidit
La 3.7.
Ii - Napaleidit
Ti 6.7.18.00Napaleidit - Ii
La 10.7.
Oulunsalo - Napaleidit
La 24.7.
Kempele - Napaleidit
Su 25.7.
Muhos - Napaleidit
La 7.8.16.00Napaleidit - Muhos
La 14.8.13.00Napaleidit - Oulu
Su 22.8.12.00Napaleidit - Sotkamo
La 28.8.13.00Napaleidit - Kempele
Su 29.8.13.00Napaleidit - Oulunsalo