Otteluohjelmat 2020

Huom! Otteluohjelmiin tulee muutoksia. Sarjat alkavat aikaisintaan 1.6.2020. 

Poikien superpesis

Su 3.5.13.00Joensuu - Rovaniemi
Pe 15.5.18.00Kempele - Rovaniemi
To 21.5.13.00Rovaniemi - Oulu
Ma 1.6.18.00Rovaniemi - Joensuu
To4.6.18.00Sotkamo - Rovaniemi
La 13.6.12.00Sotkamo - RovaniemiTurnaus Oulussa
La 13.6.16.00Joensuu - RovaniemiTurnaus Kempeleessä
Ke 24.6.18.00Rovaniemi - KempeleSimossa
La 27.6.13.00Rovaniemi - Oulu
Ma 6.7.18.00Rovaniemi - Sotkamo
La 18.7.15.00Rovaniemi - SotkamoTurnaus Kempeleessä
La 18.7.18.00Kempele - RovaniemiTurnaus Kempeleessä
Su 2.8.15.00Rovaniemi - JoensuuTurnaus Oulussa
Su 2.8.18.00Oulu - RovaniemiTurnaus Oulussa
Ti 4.8.18.00Rovaniemi - Kempele
Ti 25.8.17.00Oulu - Rovaniemi

Välierät ja mitaliottelut 12.9.-13.9.

Miesten suomensarja

La 16.5.16.00Raahe - Rovaniemi
Su 17.5.15.00Muhos - Rovaniemi
La 23.5.15.00Rovaniemi - Oulu
La 6.6.14.00Suomussalmi - Rovaniemi
Su 7.6.13.00Sotkamo - Rovaniemi
To 11.6.18.00Rovaniemi - Simo
Ke 17.6.18.00Oulu - Rovaniemi
Su 28.6.15.00Rovaniemi - Suomussalmi
Ke 1.7.18.00Simo - Rovaniemi
La 11.7.15.00Rovaniemi - Kempele
Su 12.7.15.00Rovaniemi - Raahe
Ke 15.7.18.00Rovaniemi - Sotkamo
Su 19.7.13.00Rovaniemi - Muhos
To 30.7.18.00Rovaniemi - Simo
La 1.8.13.00Kempele - Rovaniemi
Ke 12.8.17.30Simo - Rovaniemi

Lohkojen välierät ja loppuottelut sekä ykköspesiskarsinnat 15.8.-5.9.

Naisten suomensarja

La 16.5.17.00Kempele - Rovaniemi
Su 17.5.13.00Kannus - Rovaniemi
La 23.5.16.00Oulu - Rovaniemi
Su 24.5.15.00Tyrnävä - Rovaniemi
La 6.6.13.00Rovaniemi - Haapajärvi
Su 7.6.12.00Rovaniemi - Kinnula
Su 14.6.14.00Rovaniemi - Oulunsalo
La 27.6.16.00Kajaani - Rovaniemi
Su 28.6.12.00Kinnula - Rovaniemi
Ti 7.7.18.00Rovaniemi - Kannus
La 11.7.16.00Haapajärvi - Rovaniemi
Su 12.7.15.00Ylivieska - Rovaniemi
La 18.7.15.00Rovaniemi - Ylivieska
Su 19.7.16.00Rovaniemi - Oulainen
La 25.7.15.00Rovaniemi - Kempele
Su 26.7.15.00Rovaniemi - Oulu
Ti 28.7.18.00Rovaniemi - Tyrnävä
La 1.8.14.00Oulunsalo - Rovaniemi
Su 2.8.13.00Oulainen - Rovaniemi
Su 9.8.13.00Rovaniemi - Kajaani

Lohkojen välierät ja loppuottelut sekä ykköspesiskarsinnat 15.8.-5.9.